جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

دوشنبه, 26 تیر 1396 ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی مهر ماه 96 مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل آغاز شد . ادامه مطلب...

ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی بهمن ماه95 مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل آغاز شد

IMAGE

یکشنبه, 26 دی 1395 مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل در نیمسال دوم سال تحصیلی 96- 1395 در 12 کد رشته تحصيلي دانشجو می‌پذیرد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر افزود: پذیرش دانشجو در مقاطع... ادامه مطلب...

آغاز تکمیل ظرفیت رشته‌های علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

دوشنبه, 03 آبان 1395 سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل از آغاز تکمیل ظرفیت رشته‌های مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، سلیم پناهی با بیان اینکه تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی از سوم... ادامه مطلب...

برگزاري مراسم ديدار با خانواده شهدا

 به همت مديريت فرهنگي مركز آموزش عالي علمي كاربردي اردبيل تعداي از دانشجويان، كاركنان و اساتيد مركز با خانواده شهيد يونس نوروزي ديدار كردند .

ديدار با خانواده شهدا

در اين ديدار كه با هدف تجديد ميثاق با شهدا و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت برگزار شد اعضاي جهادانشگاهي اردبيل با خانواده شهيد يونس نوروزي ديدار و با آرمان‌هاي شهدا  تجديد ميثاق نمودند.

در اين ديدار مهران محمدي مدير روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد استان اردبيل، هدف از برگزاري اين ديدار را دلجويي از خانواده شهدا و اعلام پيروي از آرمان‌هاي شهدا و رهبر كبير انقلاب عنوان كرد .

محمدي ادامه داد: سرزمين پاك ايران نيز بيش از هر جاي ديگر، مفتخر به داشتن ارزش هاي والا و اصيلي است كه نمونه ي آن را در كمتر جايي مي توان يافت."فرهنگ ايثار و شهادت" يكي از ارزش ها است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده است. پس از واقعه ي عظيم عاشورا ، اعتبار و ارزش اين فرهنگ در نزد ايرانيان دو چندان شده و جنبه ي تقدس و الهي نيز به خود گرفته است.

ديدار با خانواده شهدا1

در ادامه اين مراسم احد نوروزي پدر شهيد نوروزي نيز با اشاره به خصوصيات اخلاقي شهيد نوروزي گفت: از 18 سالگي به عضويت سپاه استان در آمد و در 22 سالگي به درجه رفيع شهادت نايل آمد .

وي خواستار حفظ حرمت شهدا و رسيدگي به مشكلات خانواده شهدا در جامعه شد و گفت: از دو فرزند پسر خود يكي را تقديم انقلاب اسلامي كرده‌ام و يكي نيز بعلت نبود شغل مناسب در اردبيل در تهران مشغول فعاليت است و آخر هر هفته براي انجام كارهاي مادر مريض خود به اردبيل آمده و بعد از يك شب دوباره برمي‌گردد.

ديدار با خانواده شهدا2

پدر اين شهيد ادامه داد: تا آخرين قطره خون از انقلاب اسلامي و ارزش‌هاي آن دفاع خواهيم كرد.

يادآور مي‌شود، شهيد يونس نوروزي در سال 85 در درگيری با گروه پژاك و پ.ك.ك در منطقه مرزی شمال‌غرب كشور به درجه رفيع شهادت نائل شدند.

ديدار با خانواده شهدا3

وي شهادت را افتخاري دانست كه هركسي لياقت اين افتخار را ندارد افزود: شهداي ما با گذشت از جان و مال خود از كشورمان و آرمان‌هاي رهبر انقلاب دفاع نمودند و امروز آرامش حاكم بر جامعه را مديون قطره قطره‌‌هاي خون شهدا هستيم.

نمايه هاي اداري

نمایش اوقات شرعیآمار بازدید کنندگان

امروز3
دیروز3
هفته57
ماه157
کل59471

اسکرول عمودی متن

اسکرول متن دلخواه !

این ماژول مناسب است برای:

  • لینک های مفید
  • مطالب جدید
  • نمایش چرخشی عکس
  • ...

شما به راحتی میتوانید متن دلخواه را به نمایش در آورید !!!

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی